KGM43FR73D222MV
detaildesc
KGM43FR73D222MV
KYOCERA AVX
Product No:
KGM43FR73D222MV
Description:
CAP CER SMD
Features -
Tolerance ±20%
Lead Style -
Capacitance 2200 pF
Product Status Active
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C