KGM31DCG2D332JU
detaildesc
KGM31DCG2D332JU
KYOCERA AVX
Product No:
KGM31DCG2D332JU
Description:
CAP CER SMD
Ratings -
Features -
Tolerance ±5%
Lead Style -
Capacitance 3300 pF
Product Status Active
Thickness (Max) -
Voltage - Rated 200V
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C