FWUYL7575LNM024
detaildesc
FWUYL7575LNM024
Panduit Corp
Product No:
FWUYL7575LNM024
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
OM5 SIG CORE 24F TRUNK LSZH
User Guide
Mfr Panduit Corp
Type Multimode, OM5
Series QuickNet™ PanMPO™
Package Bulk
Ratings LSZH
Features Low Smoke
Cable Type Trunk
Fiber Type -
Bend Radius 54mm
Return Loss 30dB
1st Connector MPO
2nd Connector MPO
Color - Cable Green
Cable Diameter 0.21" (5.4mm)
Insertion Loss 0.25dB
Product Status Active
Color - Connectors Black
Base Product Number FWUYL7575
Operating Temperature -20°C ~ 70°C