FFSD-13-S-07.88-01-N
detaildesc
FFSD-13-S-07.88-01-N
Samtec Inc.
Product No:
FFSD-13-S-07.88-01-N
Usage -
Length 0.657' (200.15mm, 7.88")
Shielding Unshielded
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Cable Termination IDC
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)