FFSD-13-D-09.99-01-N
detaildesc
FFSD-13-D-09.99-01-N
Samtec Inc.
Product No:
FFSD-13-D-09.99-01-N
Usage -
Length 0.833' (253.75mm, 9.99")
Shielding Unshielded
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Connector Type Socket to Socket
Cable Termination IDC
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)