FFSD-13-D-05.10-01-N-RW
detaildesc
FFSD-13-D-05.10-01-N-RW
Samtec Inc.
Product No:
FFSD-13-D-05.10-01-N-RW
Usage -
Length 0.425' (129.54mm, 5.10")
Series Tiger Eye™ FFSD
Package Bulk
Features Polarizing Key, Reverse Wiring
Shielding Unshielded
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Cable Termination IDC
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)