Home / Circuit Breakers / CMB-203-27J8N-B-A/20
CMB-203-27J8N-B-A/20
detaildesc
CMB-203-27J8N-B-A/20
Carling Technologies
Product No:
CMB-203-27J8N-B-A/20
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 20A