Home / Circuit Breakers / CMB-153-11C3B-W-A/15
CMB-153-11C3B-W-A/15
detaildesc
CMB-153-11C3B-W-A/15
Carling Technologies
Product No:
CMB-153-11C3B-W-A/15
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 15A