Home / Circuit Breakers / CMB-103-27G3N-W-J/10
CMB-103-27G3N-W-J/10
detaildesc
CMB-103-27G3N-W-J/10
Carling Technologies
Product No:
CMB-103-27G3N-W-J/10
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 10A