Home / Circuit Breakers / CM2-B0-44-630-30A-C
CM2-B0-44-630-30A-C
detaildesc
CM2-B0-44-630-30A-C
Carling Technologies
Product No:
CM2-B0-44-630-30A-C
Number of Poles 2
Voltage Rating - AC 480 V
Voltage Rating - DC 150 V
Current Rating (Amps) 30A