Home / Circuit Breakers / CM2-B0-34-610-10A-C
CM2-B0-34-610-10A-C
detaildesc
CM2-B0-34-610-10A-C
Carling Technologies
Product No:
CM2-B0-34-610-10A-C
Number of Poles 2
Voltage Rating - AC 480 V
Voltage Rating - DC 125 V
Current Rating (Amps) 10A