Home / Circuit Breakers / CLB-403-11ANN-W-J/40
CLB-403-11ANN-W-J/40
detaildesc
CLB-403-11ANN-W-J/40
Carling Technologies
Product No:
CLB-403-11ANN-W-J/40
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 40A