Home / Circuit Breakers / CLB-353-27E3N-W-A/35
CLB-353-27E3N-W-A/35
detaildesc
CLB-353-27E3N-W-A/35
Carling Technologies
Product No:
CLB-353-27E3N-W-A/35
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 35A