Home / Circuit Breakers / CLB-303-27J6A-W-A/30
CLB-303-27J6A-W-A/30
detaildesc
CLB-303-27J6A-W-A/30
Carling Technologies
Product No:
CLB-303-27J6A-W-A/30
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 30A