Home / Circuit Breakers / CLB-183-11BNN-W-A/18
CLB-183-11BNN-W-A/18
detaildesc
CLB-183-11BNN-W-A/18
Carling Technologies
Product No:
CLB-183-11BNN-W-A/18
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 18A