AE105E25B24PB
detaildesc
AE105E25B24PB
Conesys
Product No:
AE105E25B24PB
Description:
CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Shielding Shielded
Orientation B
Base Product Number AE105E
Number of Positions 24
Shell Size - Insert 25-24
Current Rating (Amps) 13A, 23A
Operating Temperature -65°C ~ 175°C