AE105E21B39PA
detaildesc
AE105E21B39PA
Conesys
Product No:
AE105E21B39PA
Description:
CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
Shielding Shielded
Orientation A
Base Product Number AE105E
Number of Positions 39
Shell Size - Insert 21-39
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A
Operating Temperature -65°C ~ 175°C