75970-172-12LF
detaildesc
75970-172-12LF
Amphenol ICC (FCI)
Product No:
75970-172-12LF
Description:
CONN HDR 12POS 0.100" STACK T/H
Color Black
Pitch 0.100" (2.54mm)