75970-161-10LF
detaildesc
75970-161-10LF
Amphenol ICC (FCI)
Product No:
75970-161-10LF
Description:
CONN HDR 10POS 0.100" STACK T/H
Color Black
Pitch 0.100" (2.54mm)