Home / Oscillators / 545DAA195M312BAGR
545DAA195M312BAGR
detaildesc
545DAA195M312BAGR
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
545DAA195M312BAGR
Description:
XTAL OSCILLATOR SMD
Series Ultra™ Si545
Package Tape & Reel (TR)
Ratings -
Function Enable/Disable
Frequency 195.312 MHz
Package / Case 6-SMD, No Lead
Product Status Discontinued at Digi-Key
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) 121mA
Absolute Pull Range (APR) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Disable) (Max) 112mA