3094R-223JS
detaildesc
3094R-223JS
API Delevan Inc.
Product No:
3094R-223JS
Description:
FIXED IND 22UH 113MA 3.9 OHM SMD
Ratings -
Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Shielding Unshielded
Tolerance ±5%
Inductance 22 µH
Material - Core Iron
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
DC Resistance (DCR) 3.9Ohm Max
Current Rating (Amps) 113 mA
Height - Seated (Max) 0.140" (3.56mm)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package -
Frequency - Self Resonant 16MHz
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz