1825SA681JAT9A
detaildesc
1825SA681JAT9A
KYOCERA AVX
Product No:
1825SA681JAT9A
Description:
CAP CER 680PF 1.5KV C0G/NP0 1825
Series -
Package Bulk
Ratings -
Features High Voltage
Tolerance ±5%
Lead Style -
Capacitance 680 pF
Product Status Active
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Voltage - Rated 1500V (1.5kV)
Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C