1722533112-12-W0
detaildesc
1722533112-12-W0
Molex
Product No:
1722533112-12-W0
Description:
12" PRE-CRIMP 1856/19 WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 12.0" (304.8mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG