1722533112-12-L2-D
detaildesc
1722533112-12-L2-D
Molex
Product No:
1722533112-12-L2-D
Description:
12" PRE-CRIMP 1855/19 BLUE
User Guide
Mfr Molex
Color Blue
Length 12.0" (304.8mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG