1722533112-11-W0-D
detaildesc
1722533112-11-W0-D
Molex
Product No:
1722533112-11-W0-D
Description:
11" PRE-CRIMP 1856/19 WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 11.0" (279.4mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG