1722533112-11-N2-D
detaildesc
1722533112-11-N2-D
Molex
Product No:
1722533112-11-N2-D
Description:
11" PRE-CRIMP 1855/19 BROWN
User Guide
Mfr Molex
Color Brown
Length 11.0" (279.4mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG