1722533112-10-A2
detaildesc
1722533112-10-A2
Molex
Product No:
1722533112-10-A2
Description:
10" PRE-CRIMP 1855/19 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 10.0" (254.0mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG