1722533112-10-A0-D
detaildesc
1722533112-10-A0-D
Molex
Product No:
1722533112-10-A0-D
Description:
10" PRE-CRIMP 1856/19 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 10.0" (254.0mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG