1722533111-12-L0-D
detaildesc
1722533111-12-L0-D
Molex
Product No:
1722533111-12-L0-D
Description:
12" PRE-CRIMP 1856/19 BLUE
User Guide
Mfr Molex
Color Blue
Length 12.0" (304.8mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG