1722533111-12-G2
detaildesc
1722533111-12-G2
Molex
Product No:
1722533111-12-G2
Description:
12" PRE-CRIMP 1855/19 GREEN
User Guide
Mfr Molex
Color Green
Length 12.0" (304.8mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG