1722533111-12-G0-D
detaildesc
1722533111-12-G0-D
Molex
Product No:
1722533111-12-G0-D
Description:
12" PRE-CRIMP 1856/19 GREEN
User Guide
Mfr Molex
Color Green
Length 12.0" (304.8mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG