1722533111-11-W2-D
detaildesc
1722533111-11-W2-D
Molex
Product No:
1722533111-11-W2-D
Manufacturer:
Molex
Description:
11" PRE-CRIMP 1855/19 WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 11.0" (279.4mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG