1722533111-11-S2
detaildesc
1722533111-11-S2
Molex
Product No:
1722533111-11-S2
Description:
11" PRE-CRIMP 1855/19 SLATE
User Guide
Mfr Molex
Color Slate
Length 11.0" (279.4mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG