1722533111-11-R0-D
detaildesc
1722533111-11-R0-D
Molex
Product No:
1722533111-11-R0-D
Description:
11" PRE-CRIMP 1856/19 RED
User Guide
Mfr Molex
Color Red
Length 11.0" (279.4mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG