1722533111-10-Y0
detaildesc
1722533111-10-Y0
Molex
Product No:
1722533111-10-Y0
Description:
10" PRE-CRIMP 1856/19 YELLOW
User Guide
Mfr Molex
Color Yellow
Length 10.0" (254.0mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG