1722533111-10-W2-D
detaildesc
1722533111-10-W2-D
Molex
Product No:
1722533111-10-W2-D
Description:
10" PRE-CRIMP 1855/19 WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 10.0" (254.0mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG