1722533023-11-V9
detaildesc
1722533023-11-V9
Molex
Product No:
1722533023-11-V9
Description:
11" PRE-CRIMP 1857/19 VIOLET
User Guide
Mfr Molex
Color Violet
Length 11.0" (279.4mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG