1722533023-11-A9-D
detaildesc
1722533023-11-A9-D
Molex
Product No:
1722533023-11-A9-D
Manufacturer:
Molex
Description:
11" PRE-CRIMP 1857/19 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 11.0" (279.4mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG