1722533012-12-Y7
detaildesc
1722533012-12-Y7
Molex
Product No:
1722533012-12-Y7
Description:
12" PRE-CRIMP 1858/19 YELLOW
User Guide
Mfr Molex
Color Yellow
Length 12.0" (304.8mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG