1722533012-12-R9-D
detaildesc
1722533012-12-R9-D
Molex
Product No:
1722533012-12-R9-D
Description:
12" PRE-CRIMP 1857/19 RED
User Guide
Mfr Molex
Color Red
Length 12.0" (304.8mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG