1722533012-12-L7
detaildesc
1722533012-12-L7
Molex
Product No:
1722533012-12-L7
Description:
12" PRE-CRIMP 1858/19 BLUE
User Guide
Mfr Molex
Color Blue
Length 12.0" (304.8mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG