1722533012-10-W7
detaildesc
1722533012-10-W7
Molex
Product No:
1722533012-10-W7
Description:
10" PRE-CRIMP 1858/19 WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 10.0" (254.0mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG