1722533011-11-L7
detaildesc
1722533011-11-L7
Molex
Product No:
1722533011-11-L7
Description:
11" PRE-CRIMP 1858/19 BLUE
User Guide
Mfr Molex
Color Blue
Length 11.0" (279.4mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG