1722533011-11-B9-D
detaildesc
1722533011-11-B9-D
Molex
Product No:
1722533011-11-B9-D
Description:
11" PRE-CRIMP 1857/19 BLACK
User Guide
Mfr Molex
Color Black
Length 11.0" (279.4mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG