Home / Circuit Breakers / CMB-163-00ENN-B-A/16
CMB-163-00ENN-B-A/16
detaildesc
CMB-163-00ENN-B-A/16
Carling Technologies
Product No:
CMB-163-00ENN-B-A/16
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 16A