Home / Circuit Breakers / CMB-143-11C1B-W-D/14
CMB-143-11C1B-W-D/14
detaildesc
CMB-143-11C1B-W-D/14
Carling Technologies
Product No:
CMB-143-11C1B-W-D/14
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 14A