Home / Circuit Breakers / CMB-123-12H5B-W-A/12
CMB-123-12H5B-W-A/12
detaildesc
CMB-123-12H5B-W-A/12
Carling Technologies
Product No:
CMB-123-12H5B-W-A/12
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 12A