Home / Circuit Breakers / CLB15327JNNBC/15
CLB15327JNNBC/15
detaildesc
CLB15327JNNBC/15
Carling Technologies
Product No:
CLB15327JNNBC/15
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 15A