Home / Circuit Breakers / CLB-603-12C3B-R-H/60
CLB-603-12C3B-R-H/60
detaildesc
CLB-603-12C3B-R-H/60
Carling Technologies
Product No:
CLB-603-12C3B-R-H/60
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 60A