Home / Circuit Breakers / CLB-503-12C4N-W-F/50
CLB-503-12C4N-W-F/50
detaildesc
CLB-503-12C4N-W-F/50
Carling Technologies
Product No:
CLB-503-12C4N-W-F/50
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 50A